Visi jaunumi

Aizdevums.lv RBL pusfināls: Madonai finālā pievienojas Roja

29.03.2024

Dalīties:

Aizdevums.lv Reģionālās līgas finālā jiekļuvusi pamatturnīra labākā komanda BK “Madona”/BJSS, kas uzvarējusi 22 spēlēs pēc kārtas un BK “Roja”, kas pamatturnīrā ieņēma 2. vietu Rietumu grupā un 6. vietu kopējā reitingā.

BK “Madona”/BJSS (1.) – “East-Ball”/RTDP (4.) 2:0

Pirmajā spēlē madonieši uzvarēja ar 81:62 (22:15, 44:32, 60:51). Trešās ceturtdaļas vidū rīdzinieki samazināja rezultāta starpību līdz 50:44, bet turpinājumā madonieši bija pārliecinoši labāki. Uzvarētājiem Edijs Skuja guva 21 punktu, Jānis Mednis 18, Mikus Sokolovs 17 (8 piespēles, 8 atl.). Rīdziniekiem Kaspars Ivanovs guva 19 punktus.

Arī otrajā mačā Rīgā “Madona” dominēja, sagādājot mājiniekiem pārliecinošu zaudējumu – 59:93 (18:21, 34:52, 42:61). Uzvarētājiem Edijs Skuja guva 21 punktu, Egons Baumanis 20. Rīdziniekiem Jaroslavs Pivovarovs guva 13 punktus.

BK “Roja” (6.) – BK “Jaunpils” (7.) 2:1

Abas komandas ceturtdaļfinālā no cīņas izsita komandas, kas pamatturnīrā bija uzvarējušas attiecīgi Rietumu un Centra grupās.

Pirmajā savstarpējā spēlē Rojā mājinieki pirmajā puslaikā ieguva pārsvaru, ko otrajā nosargāja – 82:66 (20:15, 44:28, 60:44). Uzvarētājiem Klāvs Pitkēvičs guva 26 punktus, Ralfs Tipāns 13. Jaunpils vienībai Daniels Minajevs guva 20 punktus, Agris Duļbinskis 17.

Otrajā mačā Jaunpilī mājinieki sākumā nokļuva zaudētājos, bet līdz lielajam pārtraukumam atspēlējās un trešajā ceturtdaļā panāca izšķirošo pārsvaru, izlīdzinot rezultātu sērijā – 82:61 (17:26, 38:37, 66:46). Uzvarētājiem Agris Duļbinskis guva 20 punktus, Mareks Doroškevičs 17, Edgars Kokins 17. Rojas komandai Klāvs Pitkēvičs guva 15 punktus, Ģirts Pommers 14.

Arī trešajā spēle cīņa divarpus ceturtdaļas ritēja punkts punktā, bet tad iniciatīvu un pārsvaru ieguva mājinieki. BK “Roja” uzvarēja ar 89:74 (15:20, 36:38, 60:52). Uzvarētājiem Klāvs Pitkēvičs guva 26 punktus u izcīnīja 10 bumbas, Aivis Lēmanis 21+1- atl., Ģirts Pommers 18. Jaunpils komandai Uvis Strogonovs guva 28 punktus, Mareks Doroškevics 16.