Visi jaunumi

Reģionālā līga: ceturtdaļfināli sākas ar mājinieku uzvarām

24.02.2023

Dalīties:

Reģionālās Basketbola līgas turnīra ceturtdaļfinālā komandas cīnās sērijās līdz divām uzvarām. Pirmajos divos mačos uzvarējuši mājinieki, vēl divas spēles notiks piektdien, 24. februārī.

BK “Madona”/BJSS (2. vieta pamatturnīra rangu tabulā) – BK “Ādaži”/Carnikava (11.) 86:80 (23:23, 41:39, 59:68)

Izšķirošais lūzums notika ceturtās ceturtdaļas pirmajās trijās minūtēs, kad “Madona” ar četriem Jāņa Medņa tālmetieniem no 59:68 panāca 73:68.

Uzvarētājiem Mikus Sokolovs guva 20 punktus, izdarīja 13 rezultatīvas piespēles un izcīnīja 10 bumbas. Jānis Mednis guva 14 punktus, Artūrs Škute un Miks Kalniņš pa 13 + 6 atl.

Ādažniekiem Viesturs Kohs guva 20 punktus un izcīnīja 13 bumbas, Rolands Dovgjallo 17, Dāvis Siliņš un Niks Gaigalietis pa 13.

Atbildes spēle 3. martā Ādažos, nepieciešamības gadījumā trešā spēle 4. martā Madonā.

Salaspils Sporta skola (6.) – “East-Ball”/RTDP (13.) 78:68 (21:16, 33:33, 50:51)

Uzvarētājiem Reinis Otersons guva 18 punktus un izcīnīja 11 bumbas, Reno Silavs 17.

“East-Ball”/RTDP komandai Valters Dāvis Mazburšs guva 17 punktus, Gints Kravalis 13.

Atbildes spēle 2. martā Rīgā, nepieciešamības gadījumā trešā spēle 4. martā Salaspilī

“Sigulda/Modern house” (1.) – BK “Salacgrīva” (8.) 79:61 (22:23, 41:33, 58:47)

Uzvarētājiem Toms Ķēdis guva 25 punktus, Elvis Saulītis 19+16 atl.

Salacgrīvas komandai Dinārs Sārs un Kristaps Kalniņš guva pa 14 punktiem, Edgars Šilbergs 13.

Atbildes spēle 28. februārī Salacgrīvā, nepieciešamības gadījumā trešā spēle 3. martā Siguldā.

BK “Jaunpils” (4.) – “Jēkabpils/SC Sedumi” (5.) 83:78 (19:20, 33:44, 58:63)

“Jaunpilij” Mareks Doroškevičs giva 17 punktus.

“Jēkabpilij” Edijs Stiebriņš – 27.

Atbildes spēle 28. februārī Jēkabpilī, nepieciešamības gadījumā trešā spēle 3. martā Jaunpilī.