Reģionālā līga: zelta sērijā uzvar “Sigulda/Modern house”, bronzas – BK “Madona”

31.03.2023

Reģionālās Basketbola līgas finālsērijās triumfēja Vidzemes komandas. Cīņā par zeltu trešajā spēlē “Sigulda/Modern house” savā laukumā trešo reizi pārspēja Salaspils komandu, sērijā uzvarot ar 3:0. Par finālsērijas vērtīgāko spēlētāju atzīts siguldietis Toms Ķēdis.

Savukārt BK “Madona”/BJSS izbraukumā Jaunpilī pēdējā ceturtdaļā salauza mājinieku pretestību, nodrošinot trešo vietu (2:0).

Finālsērija: “Sigulda/Modern house” (1.) – Salaspils Sporta skola (6.) 95:75 (24:23, 49:37, 72:63). Sērijā 3:0

Siguldieši bija vadībā no pirmās līdz pēdējais minūtei, sezonā finišējot ar lielisku bilanci (23-1).

Uzvarētājiem Toms Ķēdis guva 30 punktus, Nauris Bikovs 17 (6 piespēles), Reinis Rudzītis 16.

Salaspiliešiem Kristiāns Armanovs guva 23 punktus, Reno Silavs 16, Jānis Lasmanis 11 un 12 bumbas.

Pirmajā spēlē 89:74, otrajā 82:76

Bronzas sērija: BK “Jaunpils” (4.) – BK “Madona”/BJSS (2.) 88:97 (13:18, 36:33, 59:57). Sērijā 0:2

Spēles laikā vadībā pārmaiņus bija abas komandas. 35. minūtē izredzes vēl bija līdzīgas (70:71), bet Mikus Sokolovs ar precīzu tālmetienu ievadīja “Madonas” izšķirošo izrāvienu.

Uzvarētājiem Mikus Sokolovs guva 23 punktus, izcīnīja 12 bumbas un izdarīja 8 rezultatīvas piespēles, Edijs Skuja guva 21 punktu, Miks Kalniņš 13, Artūrs Škute 11+11 atl.

“Jaunpilij” Mareks Doroškevičs guva 20 punktus, Uvis Strogonovs 15, Arnis Jēkabsons 12.

Pirmajā spēlē 89:101.